Magazina me Qira ne Kombinat. - Century 21 Albania
Përshkrim

Magazina me Qira ne Kombinat.

Magazinat ndodhen prane rruges kryesore, ne nje zone te aksesueshme me te gjitha kushtet e pershtatshme per zhvillimin e bizneseve te ndryshme Industriale\Prodhimi.
OpenSpace dhe e larte 8-10m. Zyra brenda godines, dyer sigurie e porta te ndryshme per furnizime te tonazheve te renda (Trailer\Kamion).

Per Informacione te metejshme, ju lutem me kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

2200 m2

Sip. e brendshme:

2200 m2

Lloji:

Warehouse

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

27

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr. Llazi Miho, Kombinat

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020