Kapanon per qira prane Megatek! - Century 21 Albania
Përshkrim

Kapanon per qira prane MegaTek

Kapanoni ndodhet ne nje pozicion shume te favorshem, prane mbikalimit te Rinasit me akses ne Superstraden Tr-Durres.
Siperfaqe 1800m2 Kapanon dhe 250m2 Zyra ne K2, e larte 10m (12m ne kulm). Ambienti eshte i paisur me te gjitha kushtet e sigurise dhe i pershtatshem per cdo lloj biznesi.
Ka parking te bollshem per punonjesit dhe porta te larta per ngarkim e shkarkim mallrash.

Per Informacione te metejshme, ju lutem me kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

2500 m2

Sip. e brendshme:

1800 m2

Lloji:

Warehouse

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

30

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Autostrada Tirane - Durres, Autostrada Tiranë - Durrës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020