APARTAMENT 2+1 PER QIRA TEK KOPSHTI BOTANIK. - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri prane kopshtin botanik tek xhamia. Organizohet ne nje ambjent ndenje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe nje ballkon. Ne zone ka mundesi parkimi. Per me shume info na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

85 m2

Sip. e brendshme:

85 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

85

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr. Selite e vjeter. Kopshti Botanik., Kopshti Botanik Zoologjik

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020