Shesim apartament 1+1 te Green City. - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartament 1+1 te Green City.

Ne nje prej komplekseve me te reja ne Tirane ne zonen e Unazes se Re.
Kende lojrash per femije, dy pishina te medha, fusha sportive, infrastukture e perfunduar, administrim e mirmbajtje shum e mire.
Punime cilesore, dritaret jane duralumini me dopjoxham dhe mbyllje hermetike, sistem termoizolimi kapot dhe rreth 60% me pllaka dekorative.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert banim dhe ka planimetri perfekte, organizohet nga nje sallon, nje dhome gjumi dhe tualeti (me dritare)
Orjentimi Jug-Perendim

Per Informacione te metejshme, ju lutem me kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

74 m2

Sip. e brendshme:

64 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

84

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Astiri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020