Rr. Don Bosko, Shitet Apartament 1+1 - Century 21 Albania
Përshkrim

Rr. Don Bosko, Shitet Apartament 1+1
Apartament me nje siperfaqe 75m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, pjese e nje kompleksi cilesor.
Ambjenti organizohet nga salloni, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Disponon Dokumentacion te Rregullt Hipotekor.
Aktualisht i dhene me qira, mundesi e mire investimi. Momentalisht, shoqerimet jane te mundura cdo te enjte.
Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

75 m2

Sip. e brendshme:

65 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

96

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr. Don Bosko, Don Bosco

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020