Apartament 2+1 me qera te Fresku - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne zonen e Freskut, te Thesari, me siperfaqe 80 m2 ne katin e 1 banim te nje pallati te ri me ashensor.
Disponon salloni i ndenjes, kuzhina, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon dhe korridor shperndares.
Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

80 m2

Sip. e brendshme:

80 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

66

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Fresku, Fresku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020