Shesim Apartament 2+1+2 tek Ish- Ekspozita - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim Apartament 2+1+2 tek Ish-Ekspozita.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri te mireadministuar dhe pajisur me 2 ashensore. Ka siperfaqe te brendshme 117.5m2 i organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje sallon me ambient gatimi, korridor dhe 2 tualete.
Apartamenti eshte totalisht i investuar, i shtruar i gjithi me parket dhe shitet pjeserisht i mobiluar.
Disponohen edhe 2 poste parkimi ne te njejtin pallat me pagese ekstra per shitje.
Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur.


Informacion
Sip. Totale:

118 m2

Sip. e brendshme:

118 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

119

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ish Ekspozita, Ish Ekspozita

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020