JEPET AMBIENT ME QIRA PRANE POLIKLINIKES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambienti disponon 20m2 te brendshem. Eshte i pajisur me tualet dhe ka ne shfrytezim 5 m2 ambient te jashtem. I pershtatshem per zyra ligjore por jo vetem. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

25 m2

Sip. e brendshme:

20 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Office

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

62

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Prane Poliklinikes, Bulevardi

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020