Hyr
Përshkrim

Jepet per qira apartament 1+1 me siperfaqe 85m2. I pozicionuar ne nje nga zonat me te bukura dhe te qeta te kryeqytetit e cila te ofron dhe gjith facilitetet per nje jetes sa me te mire. Totalisht i mobiluar. Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

75 m2

Sip. e brendshme:

85 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

121


Vendndodhje

Adresa: Perball FARIT

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020