Hyr
Përshkrim

Jepet per qera ambjent prane Qendres Kristal
Ambejnti eshte teresisht i rregulluar dhe me akses te menjehershem nga rruga kryesore
Linje trefazor ,kat 0
Per me shume informacion ju lutem te na kontaktoni .


Informacion
Sip. Totale:

700 m2

Sip. e brendshme:

500 m2

Sip. Toke:

150 m2

Tualetet:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

129


Vendndodhje

Adresa: Rruga Tish Daija

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020