SHESIM APARTAMENT 1+1 TEK TURDIU GARDEN RESIDENCE - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartament tek zona e ish Fushes se Aviacionit, tek Kompleksi Turdiu, ndertimi vitit 2019 me standartet me te larta ne ndertim. Apartamenti nodhet ne katin e peste tek kulla e perfunduar, me orientim jug-perendim, cka mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Disponon planimetri te rregullt dhe organisohet ne: korridor qe mundeson shperndarjen ne dhoma, dhome ndenje me ambinet gatimi, dhome gjumi me ballkon te silit francez, tualet. Mobilimi eshte komod, me kondicioner ne cdo dhome.
Apartamenti shitet i mobiluar.
Per me shume info ose per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

67 m2

Sip. e brendshme:

59 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

In evaluation

Website Views:

100

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Ish Fusha e Aviacionit, Ish Fusha e Aviacionit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020