Ambient per Zyra per Shitje/Qira - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambient per zyra per shitje dhe per qira. Ambienti ka nje siperfaqe prej 130 m2 me fasade nga rruga kryesore. Ambienti eshte i organizuar nga 3 ambiente te ndara dhe nje hapsire e madhe, dy tualete te rikonstruktuara kohet e fundit.Ambienti ka sherbyer si zyra por mund te fuksionoje fare mire si klinike per pozicionin qe ka. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

130 m2

Sip. e brendshme:

130 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

2

Lloji:

Office / Practice

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

375


Vendndodhje

Adresa: Rruga Brigada e VIII

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020