SHITET SUPER APARTAMENT LUKSOZ ME PAMJE NGA DETI! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti disponon siperfaqe netto prej 98m2. Hapesira organizohet ne 2 dhoma gjumi, Salle ndenje me aneks kuzhine te vecuar dhe tualet. Ka orientim nga Jugu me diell gjate gjithe dites dhe ofron pamje piktoreske midis gjelberimit dhe bregdetit. Ndodhet rreth 200m larg Resortit Tropikal. Theksohet se apartamenti eshte ne faze punimesh dhe per blersin do jete i perfunduar me cdo detaj sipas projektit ne foto. Disponon certifikate pronesie dhe eshte i gatshem per shitje. Per nje vizite ne prone kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

108 m2

Sip. e brendshme:

98 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

189

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Pavarsia Plazh Plepa, Plepa

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020