Përshkrim

Shitet toke buze detit ne Kallm , vendi ndodhet ne nje prej gjireve me te bukur dhe te paprekur nga ndertimet , siperfaqje totale 7012 meter katrore . e pajisur me certifikate pronesie te rregullt.


Informacion
Sipërfaqja:

7012 m2

Lloji:

Land Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

120 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2019