Shitet Apartament 3+1 tek Tregut Elektrik - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Apartament tek Tregu Elektrik ne Rrugen Sali Nivica. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues dhe eshte pjeserisht i mobiluar. Apartamenti disponon sallonin dhe kuzhinen, 3 dhoma gjumi , tualetin dhe 1 ballkon. Aktualisht ai eshte i dhene me qira ne cmimin 30.000 leke.
Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

80 m2

Sip. e brendshme:

80 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

94

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Sali Nivica, Tregu Elektrik

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020