SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA ELBASANIT - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 75 m2 tek Rruga Elbasanit.
Kati i 9-të, me ashensor.
Organizohet nga sallon ndenje dhe kuzhinë, nje dhomë gjumi , tualet.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te Tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume te mire . Orientim - Jug-Lindje
Ai gjendet ne nje nder zonat me te sigurta dhe me te pastra midis ambasades USA dhe universitetit Luarasi .
Aktualisht apartamenti eshte i dhene me qera.
Per me shume detaje kontaktoni agjenten imobiliare.


Informacion
Sip. Totale:

75 m2

Sip. e brendshme:

67 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

132

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Elbasanit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020