SHESIM APARTAMENTI 1+1 TE VARRI I BAMIT! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne zonen e Varrit te Bamit,ne nje pallat te ri ne ndertim.Pallati ka cilesi te lart ndertimi,me sistem kapot,fasad me sistem termik dhe klustik,lulishte me hapesira te gjelbera dhe parkim.Gjendet ne katin e gjashte banim.Organizohet nga nje ambient ndenje se bashku me kendin e gatimit,nje dhome gjumi dhe nje tualet.Orientimi nga lindja i mundeson ndricim natyral gjate dites.Per me teper informacion na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

66 m2

Sip. e brendshme:

58 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

50

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Varri i Bamit, Varri I Bamit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020