SHESIM VILE PERBALLE TEG ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim Vilë Përballë TEG. Super mundesi investimi. Vila është e sapo ndërtuar në një truall prej 568 m2 me stil dhe projektim bashkëkohor. Punimet e fasadës janë me termoizolim.Organizohet në katër dhoma gjumi,një holl të madh ndenje e ngrënie dhe tre tualete. Ndërtesa është tre kate dhe shumë mirë e organizuar, gjithashtu taraca është e shfrytëzueshme.
Vila të jep mundësine të jetoni në privatësi, mes ajrit të paster.
Shitet e perfunduar !
Disponon certifikatë pronësie.
Për më tepër informacion ju ftojmë për një vizitë në pronë.


Informacion
Sip. Totale:

564 m2

Sip. e brendshme:

400 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

2

Kati:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

133

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Perball TEG, Mjull - Bathore

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020