SHESIM APARTAMENT 2+1+POST PARKIMI TEK LIQENI I THATE ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet me te reja qe po behen ne zonen e Liqenit te Thate.
I organizuar ne 1 sallon te madh, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.
Ndertimi eshte shume cilesor !
Disponon nje sip. totale 117.8m2 dhe neto 100.77m2 me orientim Lindje-Jug.
Ne cmim perfshihet dhe 1 post Parkimi 14.02m2.
Per me shume informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

118 m2

Sip. e brendshme:

101 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

71

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: LIQENI I THATE, Liqeni i Thatë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020