SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI NE PLAZH !! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne zonen e plazhit prane stacionit te pare ose prane ures se Dajlanit.
Ndodhet ne nje pallat teper cilesor te ri me administrim, dhe te pajisur me ashensor. I pozicionuar ne katin e 4 te banimit.
Ka nje orientim Lindje-Jug-Perendim, gje e cila ofron pranine e drites gjate gjithe dites.
Apartamenti ka totalisht pamje nga deti.
Organizohet nga nje korridor hyres, 1 dhome ndenje+kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet si dhe 2 ballkone qe ofrojne pamjen fantastike te detit.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

75 m2

Sip. e brendshme:

75 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

118

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Plazh, Plazh

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020