SHITET APARTAMENT 1+1 NE ASTIR!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne Astir (prane Viles L)me siperfaqe 52m2. Ndodhet ne katin e pare te banimit te nje pallati 8-katesh me ashensor. Shitet totalisht i mobiluar si ne foto. Organizohet nga nje ambient ndenjeje dhe gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet, nje koridor. Disponon dokumenta te rregullt pronesie. Per me shume info ose nje vizite ne prone na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

52 m2

Sip. e brendshme:

46 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

371

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Prane Viles L, Astiri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020