SHITET APARTAMENT 2+1 NE ASTIR - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 Astir.
Apartamenti ndodhet ne Rr Loni Ligori, ne nje nga komplekset me te njohur ne ate zone, me punime cilesore dhe me administrim korrekt.
Ndodhet ne katin e 1 banim . Organizohet nga : 1 sallon me guzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, si dhe 1 ballkon. Orintimi eshte fantastik nga Perendimi.
Pronari i Apartamentit, ka bere investime ne hyrjen, deri ne detajin me te vogel. Te interesuarit, luten te na kontaktojne.


Informacion
Sip. Totale:

106 m2

Sip. e brendshme:

106 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

146

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Astiri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020