SHESIM APARTAMENT 2+1+2 NE REZIDENCEN "FUTURE HOME"!!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartament 2+1+2 ne rezidencen "Future Home". Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje sebashku me ambientin e gatimit, 2 tualete dhe 2 ballkone. Siperfaqa totale e apartamentit eshte 111.5 m2 ku nder kto jane 98.6 m2 neto. Pallati eshte ne ndertim e siper dhe pritet te mbaroj se shpejti. Per nje informacion me te detajuar jeni te lutur te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

112 m2

Sip. e brendshme:

99 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

105

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Astiri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020