Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Jepet eme qira apartament 2+1 ne astir.Apartamenti eshte i perbere nga salloni, kuzhina e ndare, korridori, tre dhoma gjumi, dy banjo dhe dy ballkone. Me mundesi parkimi. Orientimi Jug-Lindje, plot drite dhe ne nje zone shume te qete dhe te sigurte. . NESE DESHIRONI TE VIZITONI PRONEN NA KONTAKTONI CENTURY 21 AVENUE. Nje mundesi me shume ne zgjedhjen tuaj...


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

70 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

180


Vendndodhje

Adresa: ASTIR

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020