Jepet me Qira Apartament 2+1 ne Astir - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me Qira Apartament 2+1 ne Astiri. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te ndertimit dhe disponon nje siperfaqe totale prej 110m2 nga te cilat 89m2 jane pjese e siperfaqes se brendeshme. Organizohet ne nje sallon me kendin e gatimit dhe te ngrenies, 2 dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. I arreduar ne menyre bashkekohore. Cmimi: 300 euro/muaj. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

110 m2

Sip. e brendshme:

110 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

10

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

109

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga Astirit, Astiri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020