Eksklusive: Shitet apartament 1+1 me hipoteke! - Century 21 Albania
Përshkrim

Tek Kompleksi Gener 2, ne kufi me Gjykaten e Krimeve te Renda, shitet apartament me hipoteke. Ne cmim perfshihet edhe mobilimi total ashtu sic paraqitet ne foto. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje siperfaqe totale 71.27m2 ku cdo m2 eshte i shfrytezuar me se miri. Organizohet me nje korrior i cili realizon hyrjen per ne banese si dhe shperndarjen e hapsirave ne menyre mjaft te rregullt: dhome ndenje + gatim, ballkon, dhome gjumi si dhe nje tualet. Apartamenti eshte i orientuar nga perendimi dhe preket nga rrezet e diellit ne pjesen e pasdites. Megjithate apartamenti ka kontakt me jashte nepermjet vetem nje muri dhe kjo ben qe mos te kemi ndikim nga temperatura e jashtme. Mobilimi i cili perfshihet ne cmim eshte i nje cilesie mbi mesataren. Ne katin -1 ofrohet mundesia e nje posti parkimi kundrejt cmimit ekstra. Prona eshte variant shume i mire si per banim edhe per investim. Kontakto tani 069 40 500 26 agjente Enea Spahiu


Informacion
Sip. Totale:

71 m2

Sip. e brendshme:

63 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Sold

Website Views:

929


Vendndodhje

Adresa: rruga Jordan Misja, ngjitur me Gjykaten se Krimeve

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020