Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje apartament 5 katesh.I organizuar ne dy dhoma gjumi dhe nje dhome ndenje se bashku me ambjentin e gatimit,nje ballkon dhe nje tualet.Orientimi Jug-perendim.I pajisur me certifikate pronesie.Per cdo informacion ju lutem na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

95 m2

Sip. e brendshme:

88 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

138


Vendndodhje

Adresa: Kodra e Diellit ne krah te Eleonores

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020