Apartament 2+1 per qira mbi Kopshtin Botanik! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament 2+1 per qira mbi Kopshtin Botanik
400 euro ne muaj

Apartamenti gjendet mbi Kopshtin Botanik, prane Xhamise, ne nje zone te qete dhe rezidenciale. Apartamenti eshte 2 plus 1, ka dy tualete dhe ka dy ballkone. Eshte I mobiluar me shije, I sapo konstrktuar dhe rinovuar totalisht. Ai gjendet ne katin e trete te nje pallati te ri. Mobiljet dhe cilesia e punimeve ofrojne komoditet ne qendrim, ashtu sikunder dhe qetesia e zones. Ne pallat ofrohet vend parkimi me kosto shtese, megjithate ne parim nuk eshte e nevojshme sepse ne shesh pushimin poshte pallatit ka gjithnje vende te lira nga banoret perkates. Preferohen kliente serioze – dhe ne varesi te seriozitetit te klientit dhe jete gjatesise se kontrates mund te negociohet dhe cmimi. Siperfaqja eshte afro 100 m2 dhe orientimie shte shume I mire.


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brendshme:

94 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

65

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kopshti Botanik, Kopshti Botanik Zoologjik

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020