Japim me qira apartament 1+1 tek Brryli perballe Triss! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament 1+1 tek Brryli perballe Triss.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues.
Eshte i organizuar me nje ambient te perbashket gatimi dhe ndenjeje te bollshme, 1 dhome gjumi, 1 tualet .
Apartamenti ka orjentim lindje. Ndodhet ne nje zone shume te mire dhe te aksesueshme me qendren e qytetit.
Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje familje, si shkolla, kopshte, markete, lavanteri etj.

Per me shume detaje apo informacion, mos hezitoni te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

53 m2

Sip. e brendshme:

53 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

197

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Brryli, Brryli

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020