Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Zyre per Qera tek Rr. e Elbasanit. Ambjenti ndodhet ne nje pallate te ri. Ka nje organizim perfekt te ambjenteve te brenshme. Ka kondicioner dhe sistem qendrore Ngrohje/Ftohje. E Mobiluar. Ka mundesi parkimi. Ndodhet ne katin e 5-te. Ka nje orientim nga veriu. Brenda ne Cmime jane te perfshira taksat. Per me shume info. na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

88 m2

Sip. e brendshme:

88 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Office Supplies

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

112


Vendndodhje

Adresa: Rr. E Elbasanit

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020