Apartament 2+1 per qira te Kompleksi Panorama! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1 te Kompleksi Panorama. Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te, dhe ka pamje te lire . I organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. I arreduar ne menyre moderne , apartamenti te ofron mundesite per nje jetese komode. Per me shume informacion ju ftoj ta vizitoni nga afer!


Informacion
Sip. Totale:

120 m2

Sip. e brendshme:

115 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

12

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

200

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Hipoteka

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020