Apartament 1+1 për Shitje në Tiranë të Re - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një prej pallateve më të mira në zonë. Me një ndërtim shumë cilësor dhe me parametra të fundit pallati ka tre apartamente në kat . Shitet i mobiluar dhe organizohet në: një dhomë gjumi , një tualet , salloni është bashkë me ambjentin e gatimit ,ka një koridor dhe ballkon në formë llozhe. Është një mundësi e mirë investimi pasi zona preferohet shumë për qira. Për më tepër na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

79 m2

Sip. e brendshme:

69 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

350


Vendndodhje

Adresa: Irfan Tomini

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020