Apartament 3+1 per shitje prane Kopshtit Zoologjik - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament prane Kopshtit Zoologjik ne nje pallat te ri me punime cilesore ne katin e trete te tij me siperfaqe neto 117,6 m2. Apartamenti eshte i shtruar me parket ka te instaluar sistemin qendror ngrohje & ftohje organizohet nga dhoma e ndenjes bashke me kuzhinen tre dhoma gjumi dy ballkone dhe dy tualete.Disponon certefikate pronesie. Per me shume informacion dhe vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

125 m2

Sip. e brendshme:

118 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

281


Vendndodhje

Adresa: Rruga Peti

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020