Hyr
Përshkrim

Magazina ka nje siperfaqje prej 1200m2 te brendshme te kapanonit , dhe ne total me token 3935m2 , eshte nje ndertim mjaft cilesor ne nje zone mjaft te favorshme per cdo biznes . Magazina te ofron ambjente per zyra me siperfaqje rreth 60 m2 , te ndara ne 2 kate , Showroom-i eshte i gjithe me vetrate , disponon nje hyrje ansore per kamione ose makineri te tjera ,
Per me shume informacion telefononi


Informacion
Sip. Totale:

3935 m2

Sip. e brendshme:

1200 m2

Tualetet:

2

Lloji:

Industrial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

300


Vendndodhje

Adresa: autostrada Tirane-Durres

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020