Shitet apartament 2+1 prane liqenit te thate . - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks mjaft mire te strukturuar. Apartamenti eshte i ndare ne 2+1 dhe ndodhet ne katin e 2-te nje ndertimi teper cilesor . Ka dokumentacion te rregullt. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

113 m2

Dhomat e gjumit:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

194


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020