Shesim Apartament Unik prane Kopeshtit Botanik! - Century 21 Albania
Përshkrim

Prane Kopeshtit Botanik ,ne nje ndertim te viteve te fundit shesim apartament 2+1. I mireorganizuar ne sallon te bollshem me oxhak funksional, kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy veranda. Ne prone jane kryer investime ekstra dhe nga me cilesoret. Apartamenti ofron pamje fantastike dhe teper unike. Vendodhja prane faciliteteve te ndryshme qe ofron zona mundeson nje jetese sa me komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi. Per me shume informacion ose vizite ne prone mos hezitoni te kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

175 m2

Sip. e brendshme:

105 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Sold

Website Views:

1420

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Kopshti Botanik Zoologjik

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020