Hyr
Përshkrim

Vila ndodhet në një pozicion të tillë ku ajri qetësia e panorama ju ftojnë në paqe e harmoni me natyrën.Me pishinë, oborr të madh,ndërtim cilësor me një arredim bashkëkohor dhe ndarje në dy pjesë simetrike të cilat lidhen në katin fundor me një verandë te madhe të përbashkët. Vila është një investim shumë i mirë për një familje të madhe apo dhe dy familje.Përbëhet nga tre kate që lidhen midis tyre me shkallë të brendshme të organizuar në : Kati i pare : dy dhoma pritje,dy dhoma ndenje plus dy ambjente ngrënie e gatimi,Dy dhoma gjumi,dy tualete.Kati i dytë 6 dhoma dhe 4 tualete,Kati i tretë një dhomë ndenje e një ambjent ngrënie e gatimi ,një dhomë gjumi dy tualete dhe dy dhoma shërbimi.Për më tepër informacion ju mirëpresim për nje vizitë në pronë.


Informacion
Sip. Totale:

300 m2

Sip. e brendshme:

206 m2

Sip. Toke:

792 m2

Dhomat e gjumit:

8

Tualetet:

7

Dhomen e ndenjes:

3

Kati:

3

Lloji:

Villa

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

1549

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kashar

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019