SHITET HOTEL LUKSOZ TEK SHKEMBI I KAVAJES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Sipërfaqa totale e ndërtimit është 2400m2, ku çdo kat është 300m2. Hoteli eshte i perbere nga 8 kate ku secili kat organizohet, kati -1 parkimi ne funksion te hotelit; kati 0 perfshin recepsionin, lavanderine, kuzhinen, Bar-Restorantin self-service; katet e tjera jane dhoma hoteli me kapacitet prej 53 dhomash ku 26 dhoma janë familjare dhe 27 dhoma çift, te organizuara 8 dhoma ne secilin kat. Ne katin e fundit ndodhet një sallë konferencash me kapacitet 55 vende dhe dy junior suite. Pjesa me e madhe e dhomave ofrojne pamjen fantastike te detit.
Hoteli eshte i arreduar me kushte bashkekohore-moderne. I gjithe hoteli funksionon me sistem ngrohje-ftohje me kondicioner.
Hoteli ka mbi tre vite i cili funksionon me booking i vleresuar permes reviews me 9 pike.
Ndodhet ne vije te pare me detin ne zonen e Shkembit te Kavajes.
Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

2400 m2

Sip. e brendshme:

2400 m2

Dhomat e gjumit:

53

Tualetet:

54

Kati:

8

Lloji:

Hotel

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

199

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkembi i Kavajes, Shkëmbi I Kavajës

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020