SHITET APARTAMENT OSE ZYRA 3+1 PRANE SHESHIT SKENDERBEJ ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 3+1 per qira i pershtatshem per zyra, me sip. 88 m2 te brendshme, ne katin e 2 banim mbi Posten Shqiptare, prane Qendres tek Banka e Shqiperise . Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues dhe eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, 3 dhoma gjumi , 1 tualet, dhe 1 ballkon .

Per me shume informacion, ju ftojme per nje vizite ne prone!


Informacion
Sip. Totale:

95 m2

Sip. e brendshme:

88 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Office / Practice

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

1328


Vendndodhje

Adresa: Rruga Cameria, Sheshi Skënderbej (Qendër)

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin