Hyr
Përshkrim

Godina ndodhet në rrethrrotullimin e tretë të rrugës transballkanike.Godina është dykatëshe me një sipërfaqe ndërtimi prej 355 m2 secili kat.Ndodhet buzë rrugës kryesore dhe është e përshtatshme për çdo lloj biznesi.Për më tepër informacion ju mirëpresim për një vizitë në pronë.


Informacion
Sip. Totale:

355 m2

Sip. e brendshme:

355 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

2

Kati:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

370

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Transballkanike

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020