Aparament 3+1 per qira! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament 3+1 me qira tek kompleksi Magnet. Me nje siperfaqe prej 130m2 qe organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon i madh ndenje me kuzhinen, 2 tualete si dhe 2 ballkone. Arredimi i tij eshte mjaft bashkekohor me pajisje nga me cilesore e te fundit. Orientimi qe ka ky apartament eshte Lindje nje tipar ky mjaft favorizues pasi mundeson drite gjate gjithe dites. Apartamenti eshte i pajisur me sistem qendror ngrohje/ftohje dhe pallati eshte me sistem termoizolimi kapot. Zona ofron facilitete te ndryshme si dhe nje siguri me te larte per banoret, mundesia e perdorimit te transportit publik, shkolla etj. Per me shume informacion ju lutem kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

130 m2

Sip. e brendshme:

122 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

155

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kompleksi Magnet, 21 Dhjetori

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020