Shesim Apartament 3+1 tek Rr. Kosovareve! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartament 3+1 ne Palazzo Viridario tek Rruga e Kosovareve . Apartamenti ka siperfaqe te brendshme 128.1 m2 , siperfaqe totale 149.2 m2 . Organizohet nga nje koridor qe ben ndarjen: nje sallon bashke me ambientin e gatimit dhe ka dalje ne ballkon , tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Palazzo Viridario është konceptuar me standartet më të larta të ndërtimit në vend:
Fasada e objektit është projektuar si fasadë e ventiluar me veshje strukturale me shtresë termoizolimi dhe pllaka qeramike HT ( high tech).
Muret ndarës të apartamenteve janë me izolim akustik,shtresat e dyshemeve në çdo apartament kanë fletë akustike për zhurmat ndërmjet kateve, gjithashtu edhe poshtë mureve të tullës vendoset izolues akustike për zhurmat e transmetuara i quajtur Fonostop i cili shërben dhe si hidroizolues.
Ventilimi individual së bashku me detajet e tjera inxhinierike e materialet më të mira janë mjetet kryesore të përdorura për të ndërtuar apartamente sa më elitare .
Per me teper informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

149 m2

Sip. e brendshme:

128 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

156

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kosovareve, Rruga e Kosovarëve

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020