Shesim Njesi Komerciale Tek Rr. Kosovareve - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim njesi komerciale ne Palazzo Viridario dy tek Rruga e Kosovareve. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin 0 dhe eshte open space me akses ne rrugen kryesore. Mundesi shume e mire investimi pasi eshte i dhene me qira.
Objekti ka 3 kate parkim nentoke dhe 9 kate banim. Zona ne te cilen ndodhet prona eshte nje zone elitare dhe lehtesisht e ksesueshme.
Fasada e objektit është projektuar si fasadë e ventiluar me veshje strukturale me shtresë termoizolimi dhe pllaka qeramike HT ( high tech).
Projekti konstruktiv është i realizuar me sistemin zvicerian me soleta të rrafshëta pa trare në mes të quajtura "flat slab" ku vlen për t'u theksuar sipërfaqja e objektit e pastër dhe estetike.
Per me teper informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

625 m2

Sip. e brendshme:

617 m2

Tualetet:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

42

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kosovareve, Rruga e Kosovarëve

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020