Shesim Ambient Komercial tek Rr. Kosovareve - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim njesi komerciale ne Palazzo Viridario tek Rruga e Kosovareve .Ambienti eshte i pozicionuar ne katin 1 dhe eshte open space me akses ne rrugen kryesore.
Objekti ka 3 kate parkim nentoke dhe 9 kate banim. Zona ne te cilen ndodhet prona eshte nje zone elitare dhe lehtesisht e ksesueshme.
Fasada e objektit është projektuar si fasadë e ventiluar me veshje strukturale me shtresë termoizolimi dhe pllaka qeramike HT ( high tech).
Projekti konstruktiv është i realizuar me sistemin zvicerian me soleta të rrafshëta pa trare në mes të quajtura "flat slab" ku vlen për t'u theksuar sipërfaqja e objektit e pastër dhe estetike.
Per me teper informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

362 m2

Sip. e brendshme:

300 m2

Tualetet:

2

Kati:

1

Lloji:

Office

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

49

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kosovareve, Rruga e Kosovarëve

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020