EKSKLUZIVE / JEPET ME QIRA HOTEL TEK STADIUMI "DINAMO" - Century 21 Albania
Përshkrim

Ekskluzive / Jepet me qira hotel tek Stadiumi "Dinamo". Hoteli perbehet nga 5 kate dhe organizohet ne: Kati 0: Recepsion, restorant, ashensor panoramik, salle mbledhjesh, kuzhine dhe 2 tualete. Kati 1,2,3,4, organizohen ne 1 suite , 20 dhoma gjumi standarte (krevat tek, dopjo, dopjo+tek) ku 11 prej tyre jane te sapo investuara me arredim modern,1 dhome sherbimi dhe tualet ne çdo dhome. Ambienti i jashtem i tij organizohet nga Bar Kafe, ambiente te gjelberuara, gjithashtu parkim ne pjesen e pasme per 4 automjete dhe mundesi parkimi para objektit. Hoteli ka arredim ku nderthuret modernja dhe klasikja, punime cilesore, ngrohje-ftohje qendrore, sistem antizjarr, sistem qendror kamerash, sistem ndriçimi me karte, shkalle emergjence etj. Hoteli ka siperfaqe ndertimi 1490 m2 dhe siperfaqe trualli 500 m2 .Ne çmim perfshihet dhe taksa 15 %. Hoteli eshte ne gjendje pune. Gjithashtu ambienti mund te konsiderohet edhe per zhvillimin e aktiviteti tjeter biznesi me kontrate afatgjate, si psh per aktivitete serioze si ambasada, banka etj. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

1490 m2

Sip. e brendshme:

1490 m2

Sip. Toke:

500 m2

Dhomat e gjumit:

22

Tualetet:

23

Lloji:

Hotel

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

215

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Stadiumi Dinamo

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020