OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 NE LUNGOMARE - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Shitet apartament 1+1ne Lungomare. Organizohet ne 1 dhome gjumi , 1 ambjent ndenje dhe gatimi te perbashket dhe 1 tualet . Apartamenti ndodhet ne katin e 3 . Per me teper informacion apo nje shoqerim ne prone jeni te ftuar te na kontaktoni ne+355696352802 agjent Bruno Xhaferaj.


Informacion
Sip. Totale:

53 m2

Sip. e brendshme:

51 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Sold

Website Views:

1962


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020