Jepet me qira ambient Komercial+Magazine - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne aurtostraden Tirane-Durres ne km 1 jepet me qira Godine Komerciale. Ndertesa eshte e strukturuar ne 4 kate. Siperfaqja e nje kati eshte 320 m2 dhe eshte e organizuar open space. Aksesi i godines eshte direkt nga rruga dytesore dhe eshte e pershtateshme per nje shumllojshmeri aktivitetesh si: Showroom, zyra, institucione arsimore etj. Godina ka dhe nje siperfaqe magazine 700m2 dhe ofrone mundesine per nderthurje biznesi si magazinim dhe eksopzite. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

2000 m2

Sip. e brendshme:

1050 m2

Sip. Toke:

2300 m2

Tualetet:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

108

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Autostrada Tiranë - Durrës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020