Përshkrim

Zyra ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues . Ka funksionuar per disa vite me rradhe si zyre noteriale . Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe te frekuentuara te Vlores .Per me teper informacion apo nje shoqerim ne prone jeni te ftuar te na kontaktoni ne+355696352802 agjent Bruno Xhaferaj.


Informacion
Sipërfaqja:

65 m2

Tualetet:

1 Tualetet

Kati:

2 Kati

Lloji:

Office / Practice Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

57 Website Views


Vendndodhje

Adresa: prane Gjykates

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019