SHITET ZYRA PRANE GJYKATES - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Zyra ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues . Ka funksionuar per disa vite me rradhe si zyre noteriale . Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe te frekuentuara te Vlores .Per me teper informacion apo nje shoqerim ne prone jeni te ftuar te na kontaktoni .


Informacion
Sip. Totale:

65 m2

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Office

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

408

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: prane Gjykates

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020