JEPET APARTAMENT ME QIRA TEK KOMPLEKSI PRESTIGE !!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet apartament me qira tek kompleksi Prestige!
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.
Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet.
Per me shume detaje kontaktoni konsulentin e prones!


Informacion
Sip. Totale:

63 m2

Sip. e brendshme:

63 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

23

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Jordan Misja, Hipoteka

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020